Список форумов Српска.Ру

Српска.Ру

Добро пожаловать на форум сайтов Српска.Ру и Косовский фронт"

FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы   РегистрацияРегистрация 
 ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Нужна помоћ братья

Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Српска.Ру -> Косовский фронт
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Дарко

СообщениеДобавлено: Пт Авг 26, 2016 11:47 pm    Заголовок сообщения: Нужна помоћ братья Ответить с цитатой

Добрый вечер

Я из Сербии, и в первый раз,публично на пределами страны обратиться некому за помощью,
и первые раз здесь на этом сайте. Я молюсь о помощи, потому что я нахожусь в сложные личные и материальное положение,из-за державного террора и преследования меня и сербов в целом в своей собственной стране. Сербы, есть в своей стране, народ без прав и свобод и граждани третьего порядка. Сербы находятся в трудном положении
и большое число людей, живут в бедностьи,но, один, число сербов преследоваться больше, чем другие сербов.Эти люди преследуют больше, чем другие сербов,потому что они были политически активны, в прошлом периоде с, национальной и христианской ориентации.
Как и эти люди, преследует и меня,по тем же причинам. Я нахожусь в сложной личной и материальное ситуации,и вынужден просить помощь откуда-то.
Я писал в земле некоторых организаций и общественных деятелей,но до сих пор не было помощи.
До года назад и около того,я работал и сотрудничал для основного существования.
Но вот уже год или около того, я не работаю,потому что люди власти оскорблять
меня больше, чем раньше. Что происходит сейчас? Множество моей одежды носится.Вопрос на дрова для этой зимы.Требуется новая печь для дерева. Старая печь, что у нас есть устарела.У меня нет денег для удовлетворения основных потребностей
В нашем доме требуется ремонт.Я живу от пенсии матери моей и очень мало может остаться пенсий, когда платят все пошлины.Было бы необходимо, и переместить в другое место.

В этом тексте, хотел, чтобы заполнить его, предыдущий текст

От 1990год.ко нас в Сербии начинает партийной политики и формирование партий. Одној из этих партии доступ и я. Вскоре после этого я нахожусь под атакой от стороны правящей партии, как и другой оппозиции участники.Со временем, мы много плохие вещи случаются. Позже я понял, что многие из этих событий, которые случили, вызванные от стороны правящей партии.Они сделали, различные сплетни перед моими родителями. От соседи, члены правящей партии, часто загрязнена,перед остальными соседями, и мои родители мои партийной деятельности. Пытаясь, вызвать раздор,между моими друзьями и мной,как лично, так и в партии.
> > 2000год. я выйти из партии потому что партия под влиянием правящей партии меняет свой характер,и оборачиваюсь, так сказать, своими путями.Хотя я перестал с партийной деятельностью,преследование мне продолжал. Плохие события и ситуации, продолжают происходить в моей жизни,и через некоторое время я понял что я до сих пор преследуют од правящей партии, хотя, я сломал партийную деятельность. 1998год. Я начал работать в одној компании и до 2000год состояние в компании для меня было терпимо но в 2000 году начинает почти открыто преследовани по политическим мотивам.Так как мое преследование продолжалось и после 2000г. в консультации с моей матерью, мы продаем квартиру 2005г.
> > и двигаясь к северу от Сербии в деревне, где был наш кузен. 5 месяцев од нашего приезда в деревню, январь 2006г,ограбил нам большую часть денег от продажи квартиры, и оставил небольшую часть.Это было страшно и трудно для нас, но так или иначе мы выжили, и со оставшиеся деньги купил дом в другой деревне.Вскоре после этого я понял, от кем, как и почему мы были ограблены.Вскоре после переезда в другую деревню начали беспокоить меня и мою мать от членами правящей партии. Хотя в сложной ситуации из-за преследования, мы продали дом, где мы жили, и переехал в деревню, где ми находятся в настоящее время.
> А вот продолжено мое преследование со стороны правящей партии.В сельской местности,мне оскорбляйт и представлять за народ как бедные, почему я не мог достаточно, чтобы противостоять.Двое из моих попыток, чтобы начать свой собственный работи, саботируется от членами правящей партии по-разному. Деятельность не может начаться и эта сбережения истощаются.Саботировал мне другими способами, а не только в работе.Повреждая стенки внешнего корпуса. Сделали повреждение сарая. Отравили мою собаку.Бросил различных отходов через ворота или других сторон.Физически напал на меня дважды.Впервые, напали в Белграде в 2008 году, где я работал частные. Меня напали сзади на лестнице, подземные переходы после чего я упал на лестницы, проходы, и получил нарушение костей носа.
> В медицинский центр был озверели со мной, потому что и хирурги были члены правящей партии.После этого я больше не работаю в Белграде,ни ишел в нем.Другие раз, напали здесь, в этой деревне, два года назад, первый от неизвестны человек, который был из другого города, а затем от одного из жителей деревни от которых я защищал.Я написал для некоторых людей и организаций в стране, ища защиты, но не было никакого ответа потому что позже выяснилось, что они были люди режима или что люди боятся.За все время, так как я переехал из своего родного места, до года или около того ранше я работал.Но до, год или около того, мое преследование растет, и я не могу сделать, но я вынужден найти в своем доме, как домашний арест.
> Безопасность нет у меня, нет материальных ресурсов, моя ситуация такова, что я писал в первом посте, поэтому я вынужден обратиться за помощи,на пределами страны, публично впервые раз. Итак, я пишу в первый раз на этом сайте и просить помощи у православных братьев
Поэтому, пожалуйста, братья, если кто-то может помочь в любом случае, да поставить свои предложения здесь,все это приветствуют. Для всех,что не ясно, пожалуйста, позвоните по этому номеру мобильного телефона. +381628626209 Спасибо всем

Последний раз редактировалось: Дарко (Сб Авг 27, 2016 1:58 am), всего редактировалось 3 раз(а)
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Дарко

СообщениеДобавлено: Сб Авг 27, 2016 1:46 am    Заголовок сообщения: Потребна помоћ браћо Ответить с цитатой

Помаже Бог браћо

Молба за браћу из Русије и Србије за помоћ због тешке животне ситуације у којој се налазим, па ако ко и колико може и хоће да помогне хвала много

Због прогона i малтретирања од стране режимских структура које траје непрекинуто од 2000г.па до данас,налазим се у тешкoj безбедоноснoj и мaтеријалнoj ситуацији . Мојe прогaњање, за сво то време траје без прекида како у безбедоносном тако и материјалном смислу али је последњих годину и нешто дана достигло велике размере и попримило нељудске облике, тако да ја тих годину и нешто дана не радим у опште и не могу да обезбедим икаква материјална средства за живот, што сам, како тако, до тада могао.
> > > Малтретиран сам и прогањан од стране људи режима и практично немам никава права и слободе у овој земљи.Од 2000 па до данас, мени је од стране режима,учињено много штете и нането зла и неправде.После мог напуштања страначке активности 2000г. режимске структуре крећу у напад на мене као и на све србско у овој земљи и наносе ми како безбедоносне штете тако и материјалне. У фирми где сам радио, почињу провокације и малтретирања тако да ми нарушавају здравље због чега сам одсутан неко време са посла. После повратка на посао, малтртетирање се наставља, и 2005 напуштам фирму и са родитељем се пресељавам у једно место поред Панчева,где се налази наш рођак. Међутим режиму и ту сметам, па преко својих људи, јануара 2006, док никога није било у кући, пљачка,нашу уштеђевину, због чега смо бачени у материјалну беду која траје до данас. Недуго после тога морали смо да се селимо одатле,и прелазимо у место које је било близу нашег предходног места и ту остајемо до 2009г. Наше малтретирање од стране режимских људи из тог места, се наставља а ја 2008г. у Београду где сам радио сезонски,бивам нападнут од стране непознате особе,која ме удара с леђа на степеницама подземног пролаза, после чега падам низ степенице и задобијам повреде.У медицинском центру сам задржан до поноћи а лекар који пише отпусну листу,пише да сам повреде добио у тучи, иако сам рекао да сам нападнут од стране непознате особе.После тога,више нисам радио, нити одлазио у Београд.Из места где се налазимо, због нашег великог малтретирања морали смо да се иселимо и досељавамо се у место где се налазимо и данас. И у овом месту прогон и малтретирање од стране режима је настављен и траје до данас. Оштећиван је зид од дворишне ограде,убацивано свашта са стране преко ограде, оштећен амбар,отрован пас,физички нападнут пре три године од особе која је била из другог места а одмах затим од једног мештана,од чега сам се заштитио,а затим са четворо људи, што мештана, што, људи са стране имао расправу око првог напада на мене,и још пуно других поступака које је рађено према мени.Сво то време,и поред оваквих дешавања око нас,па до пре неких годину и нешто сам радио на локалним пословима и колико толико, нама, обезбеђивао нека новчана и материјална средства за живот. Међутим, моје малтретирање од стране режимских људи, од пре, годину и нешто, се увећало и ја од тада не могу да радим,нити то могу данас. Како сам сазнао, гоњено је или се гони још пуно људи, због своје политичке прошлости у истом периоду од 90-тих до 2000г.па и касније или због својих, ван политичких активности које нису одговарале и не одговарају режиму. Зашто смо ја и остали људи, гоњени и малтретирани од стране режимских структура?Зато, што смо били национално и хришћански усмерени и представљали политички неподобне елементе, тада а вероватно и касније, иако су многи од нас престали са политичким активностима.То је шира слика онога што се сада дешава са мном и због чега сам у материјалној ситуацији у каквој јесам и због чега вам се обраћам за помоћ. Не тражим од вас пријатељи, не знам какво ангажовање, већ једно колико толико, олакшавање моје тренутне ситуације и помоћ, да бих се ја даље сналазио како могу. Преживљавамо од мајчине пензије али сада је ситуација за мене и моју мајку која је срчани болесник и имала операцију претпрошле године јако лошија и не знамо шта ћемо и како без нечије помоћи.За кору хлеба имамо,али је моја одећа дотрајала,питање је за овогодишњи огрев,потребан је нови шпорет, још неких ситница, кућа је оронула и стара У месту где се налазимо, како сам рекао не можемо да очекујемо било чију помоћ јер доминирају људи режима и до сада сам имао и имам малтретирање и саботирање од њихове стране.Помоћ од неких хуманитарних организација из земље такође је отежана, јер сам писао неким друштвимаи није било одговора или неке помоћи до сада.Не ради се само о материјалним потребама и о материјалној помоћи коју би нам неко пружио већ нам је потребна и помоћ за склањање и исељење одавде где се сада налазимо и уопште наша заштита.Покушавали смо да кућу продамо али то нисмо могли вероватно због стања куће,с једне стране а са друге,нисмо могли да дамо огласе за продају куће у највећим штампаним огласима у земљи, хало огласима јер смо саботирани од стране режима, јер нам три плаћена огласа за редом новине нису објавиле са наивним и јадним објашњењима из редакције огласа. Ето пријатељи и браћо ако могу тако да кажем са чиме се суочавамо и у каквој се ситуацији налазимо, ја сам навео у грубом и имао бих да још пишем о пуно оваквих и још већих проблема које нас сналазе али мислим да је и ово довољно за сагледавање стања ствари код нас.Зато пишем ову поруку јавно овде са молбом за помоћ сваке врсте.Ако ко,и како и колико може да помогне,било светом или предлогом или некако дргачије молим нека пише овде или се јави на мобилни телефон. +381628626209 Хвала свима
Дарко

СообщениеДобавлено: Вс Окт 02, 2016 3:03 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добрый ден

Совсем немного времени,я не писал на этом сайте,но так как до сих пор, много плохих вещей произошло,и я здесь, чтобы публично объявить о том,что братья из России,знают, что дешевле в Сербии и что со мной. Из всего, что случилось со мной, все, что плохое обращение проводили со мной,Сербские враги и гонители мои, перешли на психотронного оружия против меня. Державни террористы,вот уже два с половиной месяца вероятно, использовать некоторые из микроволновый генератора,а непосредственных исполнителейи операторы генератора расположены здесь, в месте и это некоторые из соседей членов партии режима.Моя ситуация трудна и сложна, и я прошу братьев,за солидарности и да писать здесь,кто знает, как я могу защитить себя от психотронного оружия, или к кому обратиться здесь, в России за советом и помощью.Спасибо большое.Бог на помощь.Пусть и братья помогают.
Дарко

СообщениеДобавлено: Вс Окт 02, 2016 3:34 pm    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Помаже Бог и добар дан православној браћи на овом сајту и свуда по Русији и Србији . Има скоро два и по месеца ако не и нешто више како су мени почеле да се дешавају несвакидашње и може слободно да се каже од криминалаца и разбојника изазване,а по Божијим и људским мерама неприхватљиве зликовачке ствари и дешавања.У порукама од 26. и 27. августа ништа нисам писао о овоме шта се дешава али да сада кажем о тим неделима према мени . Дакле поред уобичајеног прогона који се надамном проводи, видите како и колико времена, због чега сам ја на овом сајту тражио помоћ. Ево два и по месеца ако не и више према мени се проводи псохолошко угрожавање здравља и живота, изазвано дејством психотронског оружја и средстава који нападнутог човека доводе у опасно и тешко стање.Могу сада да кажем овде јавно, да браћа знају,шта се дешава мени, а и по Србији. Да се по Србији не уништавају само манастири и другу објекти већ се гоне и руше људски животи и здравље на овакав подмукао и поган начин од стране криминалаца и рзбојника. Они то раде слободно и без икаквих ограда јер су одбрамбене снаге Срба потпуно пале и све вредно, људско и добро је без заштите у овој земљи и овом времену. Али ваљда Бог милостиви даће неку одбрану и снагу да се људи и Срби у овој земљи бране и одбране од злочинца и криминалца који воде необјављени рат у овој земљи. Молим браћу да ко зна и може, каже овде на овој страни како и чиме се бранити технички,физички, материјално, духовно од ових и оваквих напада или коме се обратити за помоћ и са ким разговарати у вези ових криминалних активности, антисрба, разбојника и злочинаца који без икакве казне раде оваква недела. Нека браћа помажу а добри Бог нека је свима на помоћ. Свима хвала.
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов Српска.Ру -> Косовский фронт Часовой пояс: GMT + 4
Страница 1 из 1

Перейти: